B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma Effecta Justyna Bajor zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy:Wschowa
Oferta ważna do:2014-04-21
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy: Polska i zagranica Siedziba firmy: Wschowa Naszym klientem jest firma działająca z sukcesem w branży surowców wtórnych, rozwijająca swoją działalność nieprzerwanie od kilkunastu lat. Posiada kilka oddziałów w całej Polsce oraz grono stałych pracowników. Jako pracodawca oferuje stałą, ciekawą i dynamiczną pracę zapewniając jednocześnie okazje do integracji po godzinach. Obowiązki: Pozyskiwanie nowych odbiorców na surowce wtórne. Prowadzenie rozmów handlowych (również w j. angielskim). Monitorowanie działań konkurencji. Ciągłe poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych. Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji. Ścisła współpraca z właścicielem firmy. Wizyty w siedzibie firmy min. 2 razy w tygodniu. Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (poparte wynikami). Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office. Umiejętność łatwego nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem. Bardzo dobra organizacja pracy. Nastawienie na cel. Przedsiębiorczość, zaangażowanie, uczciwość. Mile widziane doświadczenie w branży surowców wtórnych. Opcjonalnie znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja). Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie. Przyjazne grono współpracowników. Możliwość awansu i podwyżki. Wsparcie w okresie wdrożenia. Możliwość spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób. Prosimy o aplikowanie na adres: kandydat@namiarepotrzeb.pl Nr referencyjny: PH2014/KW Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Agencja Zatrudnienia: 8666.