B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma Klient ERS zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Oferta ważna do:2014-03-03
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Opis stanowiska pracy: Dla naszego Klienta, lidera w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Obowiązki: • Aktywna sprzedaż wyrobów z tworzyw sztucznych: rur i profili na terenie województw: WIELKOPOLSKIEGO, KUJAWSKO - POMORSKIEGO I POMORSKIEGO; • Prowadzenie negocjacji handlowych; • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych; • Realizacja założonych planów sprzedaży; • Przygotowanie raportów z powierzonych zadań. Pracodawca oferuje: • Wynagrodzenie + atrakcyjną premię; • Samochód, laptop, telefon komórkowy; • Możliwość udziału w szkoleniach. Wymagania: • Minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży relacyjnej (mile widziane doświadczenie w sprzedaży instalacji, rur, profili); • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (inżynieria środowiska, ochrona środowiska i pokrewne); • Prawo jazdy kat. B; • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Aby aplikować, prosimy skorzystać z formularza: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Przedstawiciel_Handlowy/4996-3109-25-ers-172.html