B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma NOWITEX-ECO Sp.z o.o. sp. komandytowa zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy:Koło
Oferta ważna do:2013-11-30
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Opis stanowiska pracy: - pozyskiwanie surowców wtórnych, - analizowanie i kontrolowanie przepływu surowców wtórych, - utrzymywanie długotrwałych relacji z dostawcami, - wyszukiwanie i dobór potencjalnych dostawców oraz odbiorców. Wymagania: - 2 - letnie doświadczenie na stanowisku w sektorze tworzyw sztucznych, - wykształcenie wyższe, - prawo jazdy kat. B, - wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, negocjacyjne i organizacyjne, - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym , - orientacja na osiąganie wyznaczonych celów oraz gotowość do podejmowania wyzwań. Oferujemy: - wynagrodzenie stałe plus miesięczna premia zależna od wyników pracy, - narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód, - elastyczne godziny pracy, - samodzielne stanowisko pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@nowitex.pl .