B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A. zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy:33-101 Tarnów
Oferta ważna do:2011-06-30
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

AZOTY TARNÓW- wiodący w Europie producent PA6, lider rynku polskiego w produkcji konstrukcyjnych tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem aktywności handlowej na rynku polskim, poszukuje kandydatów na stanowisko; REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na całą Polskę Nasza oferta pracy skierowana jest do osób kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania. Opis stanowiska; * realizowanie polityki handlowej firmy * pozyskiwanie nowych klientów * dbanie o bardzo dobre relacje ze stałymi klientami Firmy * prezentowanie oferty handlowej * promowanie wizerunku Firmy na rynku * analiza działania konkurencji na rynku Wymagania; * wykształcenie wyższe (preferowana chemia polimerów) * bardzo dobra znajomość rynku tworzyw konstrukcyjnych * szeroka wiedza w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych * doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego * wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, sprzedażowe i negocjacyjne * prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do założenia własnej firmy * prawo jazdy kat. B * dyspozycyjność Oferowane korzyści; * kontrakt menedżerski * atrakcyjne narzędzia pracy i motywujący system wynagradzania * możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnie zarządzanej firmie * pakiet szkoleń * duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań * praca w zgranym zespole i miłej atmosferze Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie, w terminie do 8.04.2011r., życiorysu oraz listu motywacyjnego na adres e-mail; kadry@azoty.tarnow.pl. Prosimy o umieszczenie w temacie maila dopisku REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami w ciągu czterech tygodni od daty publikacji ogłoszenia. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli; "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Azoty Tarnów S.A. oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101. poz. 926 z póź. zm.)".