B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel

Oferty pracy

Firma brak zatrudni na stanowisku Przedstawiciel.
Oferta ważna do:2013-11-17
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, zachodniego producenta o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje kandydata na stanowisko: Przedstawiciel techniczno - handlowy Miejsce pracy: zachodniopomorskie Zadania: - aktywna sprzedaż usług/produktów firmy - negocjacje handlowe - budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z Klientami - prowadzenie i uczestnictwo w działaniach marketingowych - podpisywanie kontraktów oraz umów handlowych - przygotowywanie ofert Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechaniczny, energetyczne - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - gotowość do pracy w terenie - komunikatywna znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - interesująca praca w renomowanej, międzynarodowej firmie - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji - praca w terenie + home office - niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód - atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: bogna.czarnecka@manbase.com do dnia 30 września 2013 r. W temacie wiadomości proszę wpisać nr. referencyjny KKN/014/BC/P Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).