B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel

Oferty pracy

Firma Salesberry zatrudni na stanowisku Przedstawiciel.
Miejsce pracy:Rzeszów
Oferta ważna do:2013-02-11
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe niepełne

Opis stanowiska:

Odpowiednimi kandydatami będą osoby z doświadczeniem w negocjacjach i w branży recyklingu, ze zdolnościami dostrzegania nowych szans biznesowych oraz z rynkowym podejściem w połączeniu z silną determinacją i konsekwencją. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów do długoterminowej współpracy w ramach oferowanej przez nas usługi kompleksowego zagospodarowania odpadów. Zakres działań na tym stanowisku: Sprzedaż usług kompleksowego zagospodarowania odpadów Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami z sektora handlu lub produkcji Budowanie pozytywnych relacji i długofalowej współpracy z klientami Przygotowywanie i realizacja krótko- i długookresowych planów działania oraz celów zakupowych Rozpoznanie rynku i konkurencji Kompleksowe koordynowanie działań związanych z realizacją kontraktów Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Ścisłą współpracę z całym zespołem sprzedażowym zapewniającą sprawne przygotowanie kompleksowych ofert Wymagania: Minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku handlowca w sektorze B2B Doświadczenia w branży związanej z odzyskiem odpadów Wykształcenia związanego z ochroną środowiska, recyklingiem, materiałoznawstwem lub chemią Determinacji i wytrwałości w dążeniu do celów Bardzo dobrego planowania działań i nadawania priorytetów Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami Umiejętności analitycznego myślenia Dobrej znajomości języka angielskiego Znajomości obsługi komputera, w szczególności MS Office Prawa jazdy kat. B Oferujemy: Zatrudnienie w największej w Polsce firmie recyklingu makulatury, złomu i zużytego sprzętu elektrycznego Atrakcyjne systemy motywacyjne i lojalnościowe dla pracowników Szerokie możliwości rozwoju kompetencji, m.in. poprzez szkolenia w kraju i za granicą Udział w projektach biznesowych ogólnokrajowych i międzynarodowych Pracę w ciekawym, nieschematycznym i dynamicznie rozwijającym się biznesie Niezbędne narzędzia pracy W poszukiwaniach właściwego Kandydata wspiera nas firma Salesberry Sp. z o.o.. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.bądź aplikacje pod link: http://rekrutacje.salesberry.pl/aplikuj/121210