B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel

Oferty pracy

Firma Dories Aria zatrudni na stanowisku Przedstawiciel.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2012-09-06
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: - Realizowanie polityki handlowej i marketingowej, - Realizację planów sprzedaży w przyznanym regionie zgodnie z polityką firmy, - Pozyskiwanie nowych klientów, kreowanie polityki rozwijania długofalowej współpracy z Klientami B2B, dbałość o doskonałą obsługę Klienta, - Analizy rynkowe (nowe trendy, potencjalne szanse/problemy) itd., - Rozwój rynku, poszukiwanie nowych możliwości ekspansji oraz opracowywanie i wdrażanie action plans uzgodnionych z Dyrekcją, - Stałe badanie zmieniających się potrzeb Klientów, kreowanie najbardziej korzystnych rozwiązań, - Raportowanie - zgodnie z założonymi zasadami, częstotliwością i jakością do Dyrektora Generalnego, - Budowanie dobrego wizerunku firmy i jej przewagi konkurencyjnej w długim okresie czasu. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Min. 3 lata doświadczenia handlowego w przemyśle tworzyw sztucznych (Klienci B2B), - Wykształcenia wyższego technicznego (specjalność chemiczna będzie dużym atutem), - Wybitnej orientacji na wynik, potwierdzonych sukcesów sprzedażowych i w relacjach z kluczowymi Klientami, - Zdolności analitycznych oraz umiejętności identyfikowania - obecnych i przyszłych - potrzeb Klientów, - Łatwości komunikacji, dyplomacji oraz umiejętności rozwiązywania trudnych sytuacji w kontakcie z Klientem, - Prawa jazdy kat. B, - Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, - Gotowości do podejmowania częstych podróży służbowych. OFERUJEMY: - Możliwość pracy dla jednego ze światowych liderów w branży, - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, - Umowę o pracę na czas nieokreślony, - System premii i bonusów, - Laptop, telefon, doskonale wyposażony samochód służbowy, - Pakiet medyczny po okresie próbnym. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim (CV, list motywacyjny) na poniżej podany adres e-mail: am@dories-aria.com