B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel

Oferty pracy

Firma Dories Aria zatrudni na stanowisku Przedstawiciel.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2012-07-29
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, intensywnie rozwijającej się firmy, będącej oddziałem dystrybucyjnym największego w Europie dostawcy surowców specjalistycznych dla przemysłu gumowego, zaopatrującej także przemysł kauczuków naturalnych i syntetycznych, tworzyw sztucznych, farb i lakierów oraz przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny, poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWO-TECHNICZNY DS. TWORZYW SZTUCZNYCH (biuro: WARSZAWA) OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:  Realizowanie polityki handlowej i marketingowej,  Realizację planów sprzedaży w przyznanym regionie zgodnie z polityką firmy,  Pozyskiwanie nowych klientów, kreowanie polityki rozwijania długofalowej współpracy z Klientami B2B, dbałość o doskonałą obsługę Klienta,  Analizy rynkowe (nowe trendy, potencjalne szanse/problemy) itd.,  Rozwój rynku, poszukiwanie nowych możliwości ekspansji oraz opracowywanie i wdrażanie action plans uzgodnionych z Dyrekcją,  Stałe badanie zmieniających się potrzeb Klientów, kreowanie najbardziej korzystnych rozwiązań,  Raportowanie - zgodnie z założonymi zasadami, częstotliwością i jakością do Dyrektora Generalnego,  Budowanie dobrego wizerunku firmy i jej przewagi konkurencyjnej w długim okresie czasu. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:  Min. 3 lata doświadczenia handlowego w przemyśle tworzyw sztucznych (Klienci B2B),  Wykształcenia wyższego technicznego (specjalność chemiczna będzie dużym atutem),  Wybitnej orientacji na wynik, potwierdzonych sukcesów sprzedażowych i w relacjach z kluczowymi Klientami,  Zdolności analitycznych oraz umiejętności identyfikowania - obecnych i przyszłych - potrzeb Klientów,  Łatwości komunikacji, dyplomacji oraz umiejętności rozwiązywania trudnych sytuacji w kontakcie z Klientem,  Prawa jazdy kat. B,  Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,  Gotowości do podejmowania częstych podróży służbowych. OFERUJEMY:  Możliwość pracy dla jednego ze światowych liderów w branży,  Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,  Umowę o pracę na czas nieokreślony,  System premii i bonusów,  Laptop, telefon, doskonale wyposażony samochód służbowy,  Pakiet medyczny po okresie próbnym. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim (CV, list motywacyjny) na poniżej podany adres e-mail: am@dories-aria.com Nasz adres i telefon kontaktowy: DORIES ARIA Sp. z o.o., ul. Czackiego 19 lok.2, tel. (22) 817.13.40, fax (22) 817.13.41