B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Programista

Firma Milado Centrum Rozwoju Personalnego zatrudni na stanowisku Programista.
Miejsce pracy:Poznań
Oferta ważna do:2008-12-15
Sektor:Technologie IT
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest firma z branży IT. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Projektant - Programista Java (Poznań) Nr ref. 176/12/2008 Kogo poszukujemy? Poszukujemy pasjonatów programowania w języku JAVA, którzy chcą rozwijać się i współpracować z doświadczonym zespołem programistów, przy zagranicznych projektach dla dużych zachodnich koncernów. Dlatego jeśli: -Masz wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub odpowiednie doświadczenie zawodowe -Programujesz w języku JAVA -Posiadasz wiedzę związaną z zagadnieniami bazodanowymi w tym SQL -Znasz język angielski lub niemiecki i chcesz go wykorzystywać i rozwijać w pracy To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Czym będziesz się zajmować na nowym stanowisku? -Tworzeniem oprogramowania w języku JAVA -Analizą wymagań klienta -Tworzeniem dokumentacji projektowej -Obsługą klienta w trakcie i po realizacji projektu Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie? Nasz klient oferuje pracę: -Stałą, na pełen etat w formie umowy o pracę (dla studiujących na ostatnich latach studiów możliwość pracy w mniejszym wymiarze godzin min. na 3/4 etatu) -Elastyczną - m.in. indywidualnie ustalane godziny pracy dla pracujących studentów dziennych -Stabilną, firma poszukuje pracowników do długofalowej współpracy -Stacjonarną, większość pracy wykonywanej jest w siedzibie firmy w Poznaniu -Rozwojową, ponieważ: -zdobędziesz doświadczenie w projektowaniu i programowaniu uczestnicząc w dużych projektach dla koncernów zagranicznych -będziesz wykorzystał nowoczesne technologie i narzędzia -będziesz współpracował z programistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach -będziesz brał udział w szkoleniach zewnętrznych, -będziesz mógł zdobyć certyfikaty w zakresie programowania w Javie -będziesz wykorzystywał i rozwijał umiejętności językowe - firma m.in. finansuje lekcje języka angielskiego i niemieckiego -Przyjemną i w miłej atmosferze (praktycznie brak rotacji w firmie, firma organizuje kilka imprez integracyjnych w roku) -Atrakcyjną finansowo - firma oferuje atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@milado.com W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (176/12/2008).