B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Produkt Manager

Firma EJOT Polska Sp z o.o. zatrudni na stanowisku Produkt Manager.
Miejsce pracy:42-793 CIASNA
Oferta ważna do:2006-07-31
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

EJOT Polska Sp z o.o. (WWW.ejot.de); znany światowy koncern produkcyjny w branżach: - technika mocowań dla budownictwa - technika mocowań dla przemysłu maszynowego - elementy tworzywowe dla przemysłu motoryzacyjnego Wymagania: - wykształcenie wyższe technologiczne (mechaniczne lub chemiczne), - znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, - doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, - umiejętność ustalania i regulacji parametrów wtrysku, sprawdzanie stabilności pracy maszyn, - wiedza z zakresu zarządzania projektem ( nadzór nad procesem rozwoju nowego produktu od sporządzenia oferty do uruchomienia produkcji , jej śledzenie i udoskonalanie), - umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD, - komunikatywność, dyspozycyjność, inicjatywa, - umiejętność analitycznego myślenia, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem, Oferta: EJOT znany niemiecki koncern w związku z rozwojem spółki córki EJOT Polska z ukierunkowaniem na rozwój produkcji dla branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko "Managera Produktu" Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną, stwarzającą możliwości samorealizacji, pracę w młodym zespole i rozwijającej się firmie. Swoim pracownikom stwarzamy możliwości doskonalenia swojej wiedzy praktycznej podczas pobytów szkoleniowych w naszych zagranicznych zakładach produkcyjnych. Wynagrodzenie: Do ustalenia.