B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Product Manager

Firma TAKT Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Product Manager.
Miejsce pracy:Bolesław k.Olkusza
Oferta ważna do:2014-05-10
Sektor:Badania i Rozwój
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

TAKT Sp. z o.o. w chwili obecnej w związku z poszerzeniem oferty produktowej poszukuje kandydatów na stanowisko PRODUCT MANAGER Opis stanowiska: -Udział w tworzeniu oferty produktowej firmy -Aktywne pozyskiwanie potencjalnych odbiorców produktów i utrzymywanie z nimi stałych relacji -Analiza trendów rynkowych oraz konkurencji w zakresie oferty produktowej -Generowanie pomysłów na nowe produkty -Opracowywanie i realizacja strategii dla podległej grupy produktów -Zapewnienie ciągłego rozwoju kategorii produktowej -Obsługa zapytań ofertowych - parametry techniczne i biznesowe -Przygotowanie ofert handlowych -Prowadzenie negocjacji handlowych / wizyty handlowe Wymagania: -Co najmniej 2/3 letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych -Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: chemia / przetwórstwo tworzyw sztucznych -Doświadczenie w budowaniu oferty handlowej oraz we wprowadzaniu nowych produktów na rynek -Mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu technologii form wtryskowych -Dobra znajomość języka angielskiego -Zaangażowanie, wysoka skuteczność i orientacja na wynik -Umiejętność pracy w zespole i kreatywne myślenie -Samodzielność, inicjatywa i dyspozycyjność -Łatwość nawiązywania kontaktów -Odpowiedzialność za powierzone zadania -Dobra organizacji czasu -Prawo jazdy kat. B Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny drogą elektroniczną na adres anna.romanska@takt.eu Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami