B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Pracownik marketingu

Firma IBS Polska zatrudni na stanowisku Pracownik marketingu.
Miejsce pracy:WROCLAW
Oferta ważna do:2011-01-08
Sektor:Marketing
Wykształcenie: Wyższe niepełne

Opis stanowiska:

OPIS FIRMY Firma IBS zajmuje się dystrybucja maszyn do produkcji tworzyw sztucznych i surowców. Studenci mile widziani. OPIS ZADAN : • zdobywanie informacji o klientach poprzez kontakt telefoniczny z decydentami i menedżerami wyższych szczebli, polecanie im oferowanych produktow, • akwizycja nowych firm za pośrednictwem Internetu, praca z wyszukiwarką. WYMAGANIA: • wysoka kultura osobista i umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych, • elokwencja, komunikatywność, miły głos i dykcja oraz bardzo dobra organizacja pracy, • podstawy obsługi komputera (arkusz kalkulacyjny, program pocztowy, Internet), • mile widziana znajomość jezykow obcych. OFERTA • zarobki adekwatne do osiąganych efektów (stawka godzinowa + premia) • elastyczny czas pracy - ok. 15-25 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, • praca zdalna w domu (wymagane są własny komputer i szerokopasmowe łącze internetowe) - a więc sam(a) wybierasz gdzie, kiedy i ile pracujesz!, • umowa zlecenie/umowa o dzieło,