B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Polernik

Oferty pracy

Firma Winckler Personal zatrudni na stanowisku Polernik.
Oferta ważna do:2012-07-14
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Dla naszego niemieckiego renomowanego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku: P O L E R N I K, Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr ref.: 102/2012 Wymagania Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny). Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Własny samochód. Obowiązki Przygotowanie elementów z tworzywa sztucznego do lakierowania. Nadawanie przedmiotom odpowiedniej gładkości zgodnie ze wzorem. Obsługa urządzeń polerskich. Oferujemy Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą na czas określony. Atrakcyjne Wynagrodzenie. Praca od poniedziałku do piątku. Zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca. Pomoc koordynatora w sprawach organizacyjnych. Osoby spełniające wymagania zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o kontakt telefoniczny oraz o przesłanie aktualnego CV drogą elektroniczną na adres: info@winckler.pl z dopiskiem "POLERNIK" Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)" Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 7979.