B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Operator Wózka

Firma CONKRET sp.j. Z.R.Trejderowscy zatrudni na stanowisku Operator Wózka.
Miejsce pracy:Kowalewo Pomorskie
Oferta ważna do:2012-03-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Nr ref.: DR./15/03 Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: - obsługa wózka widłowego - dostarczanie surowca na dział produkcji - magazynowanie towaru zgodnie z procedurami wewnętrznymi Od kandydatów oczekujemy: -wykształcenie min. zawodowe, poparte 5 letnim doświadczeniem w obsłudze wózka widłowego -uprawnienia na wózki widłowe -umiejętności wykonywania drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych wózków widłowych - samodzielności i dokładności w wykonywanej pracy -inicjatywy i zaangażowanie w wykonywaną pracę -gotowości do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole - atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z wynikami pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 15 marca 2012 r. wraz z numerem referencyjnym w tytule na adres e-mail: rekrutacja@conkret.com.pl