B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Operator

Firma Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k. zatrudni na stanowisku Operator.
Miejsce pracy:Poręba k/Pszczyny
Oferta ważna do:2014-03-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Producent wyrobów z tworzyw sztucznych do swojego Zakładu Produkcyjnego w Porębie k/Pszczyny poszukuje odpowiednich osób na stanowisko: 1 Operator maszyn drukujących (suchy offset). Zakres obowiązków: Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • Samodzielną obsługę i nadzorowanie pracy maszyn drukujących offsetowych, • Kontrolę jakości druku w fazie produkcji. • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji, Wymagania: • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących offsetowych (mile widziana znajomość druku kolorowego offsetowego UV), • Umiejętność nadzorowania przebiegu procesu drukowania ze szczególnym uwzględnieniem najwyżej jakości druku, • Doświadczenie w zakresie utrzymywania maszyn poligraficznych w sprawności (konserwacja, usuwanie drobnych awarii), • Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym), • Wykształcenie średnie (dodatkowym atutem będzie wykształcenie poligraficzne), Umiejętność pracy zgodnie z procedurami, Umiejętność pracy w zespole, Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz, Prawo jazdy kat. B 2. Operator maszyn termoformujących. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • Obsługę maszyn do termoformowania tworzyw sztucznych, • Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych-produkcja detali, • Kontrolę jakości w każdej fazie produkcji (ocenianie zgodności produktu ze wzorcem lub innymi wymaganiami) • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji Wymagania: • Doświadczenie na podobnym stanowisku, • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe, • Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym), • Mile widziane uprawnienia SEP, • Zdolności manualne, • Umiejętność pracy w zespole, • Wiedza z zakresu hydrauliki i pneumatyki będzie dodatkowym atutem. Aplikacje zawierające CV z klauzulą o ochronie danych osobowych i list motywacyjny przesyłać prosimy na adres: biuro@multipackeurope.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.