B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Menedżer Rynku

Oferty pracy

Firma Salesberry zatrudni na stanowisku Menedżer Rynku.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2013-02-21
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest firma będąca wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski wiodącego w świecie producenta materiałów i urządzeń do uszlachetniania podłoży m.in. w branżach: przetwórstwo tworzyw sztucznych, poligrafia, przemysł opakowaniowy. Firma oferuje innowacyjne produkty oraz wsparcie techniczne w zakresie dekoracji i uszlachetniania powierzchni. W związku z rozwojem oferty poszukujemy osoby na nowo utworzone stanowisko: Menedżer Rynku - Grup Produktowych Branże: tworzywa sztuczne, meblarstwo, artykuły wykończeniowe wnętrz Numer referencyjny: 121211 Miejsce pracy Warszawa Zakres działań osoby na tym stanowisku będzie obejmował teren całej Polski Idealnym Kandydatem na to stanowisko będzie osoba, która łączy w sobie umiejętności marketingowo-sprzedażowe oraz znajomość w/w branż. Osoba ta będzie odpowiadać za rozwój współpracy z firmami z branży tworzyw sztucznych, meblarskiej oraz firmami produkującymi elementy wykończeniowe wnętrz. Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie: Opracowanie i wdrożenie strategii dla kategorii produktowych oferowanych na rynku tworzyw sztucznych oraz rynku meblarskiego i produktów drewnopochodnych Odpowiedzialność za efektywną sprzedaż w zakresie powierzonych grup produktowych i budowanie długofalowych relacji handlowych z klientami Zarządzanie polityką cenową Identyfikacja nowych klientów i ich potrzeb Analiza rynku i konkurencji Koordynacja projektów związanych ze sprzedażą i wdrożeniem produktów (doradztwo techniczne, przeprowadzanie prób technologicznych, realizacja zamówień, opieka posprzedażowa) Szkolenie klientów i pracowników firmy w zakresie produktów i ich zastosowań Do realizacji tych zadań niezbędne będzie: Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, co oznacza umiejętności strategiczne obejmujące analizę rynku, wybór kierunków działania, współpracę z klientami w zakresie rozwoju ich oferty poprzez profesjonalne doradztwo przy jednoczesnej dbałości o wynik ekonomiczny powierzonego obszaru Praktyczna znajomość branży tworzyw sztucznych i rynku meblarskiego będzie niewątpliwym atutem Umiejętność prowadzenia negocjacji Samodzielność w podejmowaniu decyzji Silna motywacja do wykonywanej pracy Wysokie umiejętności interpersonalne Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych Wykształcenie wyższe techniczne i/lub ekonomiczne Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Prawo jazdy kat. B Nasz Klient oferuje: Samodzielną, ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i bezpośredni wpływ na dalszy rozwój Przyjazną atmosferę pracy Motywacyjny system wynagradzania powiązany z osiągnięciami Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon) Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia aplikacji - CV i listu motywacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi Kandydatami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Aplikuj poprzez link: http://rekrutacje.salesberry.pl/aplikuj/121211