B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Menedżer Regionu

Firma Personnel Collage BG Doradztwo Kadrowe s.c. zatrudni na stanowisku Menedżer Regionu.
Miejsce pracy:Poznań 60-809
Oferta ważna do:2007-08-18
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Naszym klientem jest Firma międzynarodowa - renomowany dostawca dostarczający swe produkty głównie do branży spożywczej. Dzięki wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych Firma oferuje szeroki wachlarz asortymentu dla swoich Klientów. W związku z ciągłym rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Menedżer Regionu (opakowania) nr ref.: MER/1506/07 Miejsce pracy: Polska Północna (woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie) ZADANIA: - pozyskiwanie nowych klientów; - identyfikacja potrzeb klienta (doradztwo techniczne); - utrzymywanie pozytywnych relacji posprzedażowych; - uczestniczenie w testach produkcyjnych i uzgodnieniach technicznych; - nadzór nad realizacją zamówień; - prowadzenie negocjacji cenowych; - budowanie pozytywnego wizerunku firmy. WYMAGANIA: - doświadczenie w sprzedaży opakowań z tektury falistej i litej oraz/lub w sprzedaży maszyn i urządzeń pakujących; - wykształcenie kierunkowe techniczne; - rozwinięte umiejętności analityczne, zmysł techniczny; - wysoki poziom umiejętności organizowania własnej pracy; - samodzielność i przedsiębiorczość; - zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność negocjacji oraz nawiązywania kontaktów, ; - obsługa komputera; - prawo jazdy kat. B; - mile widziana znajomość języka angielskiego. FIRMA OFERUJE: - pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wysokich standardach pracy; - szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań; - stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę; - auto; - telefon służbowy; - laptop z dostępem do internetu - motywujący system wynagrodzeń (wysoka podstawa + atrakcyjne prowizje) Prosimy przesyłać CV Personnel Collage BG Doradztwo Kadrowe s.c. ul. Bukowska 15/7 A, 60-809 Poznań Attn: Maja Stachowiak-Szymańska tel. 061 842 76 29 e-mail: biuro3@perscoll.com.pl Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Informacji udzielamy telefonicznie. Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy dziś i w przyszłości? Wpisz się dodatkowo do naszej bazy danych - http://www.perscoll.com.pl/ankieta/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".