B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Mechanik

Oferty pracy

Firma Mobility Plus zatrudni na stanowisku Mechanik.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2014-08-27
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Agencja Pośrednictwa Pracy MOBILITY PLUS działająca na rynku pracy od 2007 roku, posiadająca certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 3711, dla swojego niemieckiego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisko: Mechanik sprzętu ciężkiego (okolice Schwarzwald, Niemcy) Zadania:  montaż instalacji rur w sprzęcie ciężkim (maszyny do wiercenia otworów w ziemi)  praca z rysunkiem technicznym  znajomość hydrauliki, pneumatyki Wymagania:  min. 3 lata doświadczenia jako mechanik sprzętu ciężkiego  znajomość rysunku technicznego  znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację z pracodawcą niemieckim WARUNEK KONIECZNY!  prawo jazdy kat. B i własne auto mile widziane Oferujemy:  rozpoczęcie pracy OD ZARAZ w renomowanej firmie niemieckiej  zatrudnienie na warunkach niemieckich PRACA NA DŁUŻSZY OKRES CZASU  atrakcyjne wynagrodzenie  pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim z dopiskiem MECHANIK SPRZĘTU CIĘŻKIEGO na adres email: biuro.mobilityplus@wp.pl Kontakt: (0048) 698 975 079 Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami