B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Mechanik

Firma Grupa Doradcza PROFESJA S.C. zatrudni na stanowisku Mechanik.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2011-12-19
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu - Wtryskarki, Niemcy nr referencyjny: MUR/WTR/DE Miejsce pracy: Niemcy, Pirmasens Zakres obowiązków: - samodzielna analiza błędów i ich usuwanie na linii produkcyjnej maszyn wtryskowych - utrzymanie poprawności działania linii - techniczna analiza i optymalizacja procesu produkcji - tworzenie i dbanie o plany kontroli maszyn Wymagania: - wykształcenie techniczne kierunek: Elektrotechnika lub Budowa Maszyn - praktyczna znajomość zagadnień z hydrauliki i pneumatyki - dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - znajomość pakietu MS-Office - mile widziane doświadczenie z branżą wtryskiwanie tworzyw sztucznych - dyspozycja do pracy w zespole, łatwość komunikacji i gotowość do podnoszenia kwalifikacji - systematyczność i zorientowanie na wynik - gotowość do podjęcia stałej pracy Oferujemy: - stałą pracę z możliwością rozwoju i dobrymi zarobkami - pomoc w załatwieniu formalności Kontakt: CV wraz z nr referencyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać e-mailem. Po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia czynności rekrutacyjnych. cv1@gdprofesja.pl