B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Manager Sprzedaży

Firma Innov8 Consulting Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Manager Sprzedaży.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2011-02-21
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Innov8 Consulting świadczy usługi na najwyższym poziomie poprzez oferowanie twórczych rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego zmierzających do zwiększenia wartości organizacji. Dla naszego Klienta, w związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY POLSKA PÓŁNOCNA (branża tworzyw sztucznych) Do głównych zadań na tym stanowisku należą: • realizacja strategii firmy na podległym terenie w oparciu o planowane działania promocyjne • współpraca z klientami - negocjowanie warunków sprzedaży,doradztwo techniczne, analiza potrzeb, rozpatrywanie reklamacji • śledzenie trendów na rynku tworzyw sztucznych, • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta, • raportowanie, Wymagania: • wykształcenie techniczne (preferowana chemia polimerów) • dobra znajomość języka angielskiego, • min. roczne doświadczenie w branży tworzyw sztucznych lub pokrewnych, • doświadczenie w sprzedaży mile widziane, • wiedza specjalistyczna związana z branżą, • zdolności negocjacyjne, • umiejętność pracy w zespole, • zdolności interpersonalne i organizacyjne, • łatwość w nawiązywaniu kontaktów • dyspozycyjność, możliwość odbywania podróży służbowych. Oferujemy: • pracę w młodym, ambitnym zespole, • możliwość rozwoju zawodowego, • stabilność zatrudnienia.