B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Manager Produkcji

Oferty pracy

Firma BIGRAM SA zatrudni na stanowisku Manager Produkcji.
Oferta ważna do:2012-02-20
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej organizacji produkcyjno-handlowej przetwórstwa tworzyw sztucznych dla branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko: Manager Produkcji ds. Rozwoju Nowej Technologii nr ref. AT/MPR/1211 lokalizacja: mazowieckie Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację nowego działu produkcyjnego, wykorzystującego innowacyjne technologie (przetwórstwo tworzyw sztucznych) Zakres odpowiedzialności: - Zorganizowanie od podstaw nowego działu produkcji, wykorzystującego nowoczesne innowacyjne w branży technologie, - Zarządzanie działania inwestycyjnymi, jako kierownik projektu - Dobór i zarządzanie zespołem projektowych odpowiedzialnym za przygotowanie i wdrożenie inwestycji - Uczestnictwo w przeprowadzaniu prób testowych - Przygotowanie planu rozwoju wydziału produkcyjnego - Współpraca z innymi działami w firmie Profil: - Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane studia z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych - Kilkuletnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu produkcją i/ lub wdrażaniu nowych innowacyjnych projektów w zakresie produkcji z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych - Doświadczenie w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi - Dobra znajomość języka angielskiego Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym na adres: at@iicpartners.pl