B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Manager Produkcji

Firma PRS Centre Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Manager Produkcji.
Oferta ważna do:2009-10-05
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

PRS Centre (lic. 4590), poszukuje dla swojego Klienta - znanej, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych - doświadczonego specjalisty na stanowisko Z-ca Managera Produkcji - Technolog. O PRACY Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie oraz zarządzanie procesem technologicznym produkcji . WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe kierunkowe: Technologia Tworzyw Sztucznych, Inżynieria Materiałowa, Technologie Chemii Organicznej lub Inżynieria Chemiczna - doświadczenie w projektowaniu receptur mieszanek gumowych, PVC, pod kątem wymaganych własności - doświadczenie w wytłaczaniu tworzyw sztucznych (gł. gumy i PCV ) - duża wiedza praktyczna z zakresu analizy tworzyw sztucznych, technologii gumy, polimerów, PVC, surowców stosowanych w przetwórstwie gumy i PCV. - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem - komunikatywność - umiejętność pracy w zespole - bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu - otwartość na nową wiedzę, szkolenia, etc. FIRMA OFERUJE: - ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie - szkolenia oraz szerokie możliwości rozwoju - pozytywną atmosferę pracy w gronie specjalistów Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres: rekrutacja@prs-centre.com