B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Magazynier

Firma LeasingTeam Sp.z.o.o zatrudni na stanowisku Magazynier.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2008-07-23
Sektor:Gospodarka Magazynowa
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

LeasingTeam Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach kadrowych, takich jak leasing pracowniczy i outsourcing kadrowo - płacowy oraz w profesjonalnym doborze pracowników. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży kosmetycznej, poszukujemy pilnie osób do pracy stałej na stanowisku: Magazynier Miejsce pracy: Warszawa Nr ref.: MP7P/05/08 Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za: • Dostarczenie odpowiednich komponentów i surowców na produkcję • Przekazanie wyrobu gotowego do magazynu • Załadunek i wyładunek towaru • Obsługa wózka widłowego Wymagania kwalifikacyjne: • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, akumulatorowych i gazowych • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie • Gotowość do pracy w trybie zmianowym i systemie brygadowym • Znajomość obsługi komputera • Zaangażowanie i odpowiedzialność Oferujemy: • Stałe zatrudnienie w stabilnej i renomowanej firmie produkcyjnej • Atrakcyjne warunki zatrudnienia • Możliwość rozwoju i awansu • Zatrudnienie od czerwca 2008 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 022 460 50 06 lub o przesłanie swojego cv na adres e-mail: e.rutecka@leasingteam.pl