B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Lider Grupy

Firma Gi Group Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Lider Grupy.
Miejsce pracy:Zabrze
Oferta ważna do:2014-05-11
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: LIDER GRUPY WTRYSK Zakres obowiązków: · Kierowanie podległym personelem · Kontrola jakościowa produkowanych części · Wypełnianie raportów produkcyjnych · Montaż i demontaż form wtryskowych · Ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarki do produkcji · Uzupełnianie dokumentacji technicznej Wymagania: · Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive · Znajomość procesu i technologii tworzyw sztucznych · Bardzo dobra znajomość obsługi wtryskarek · Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem · Umiejętność pracy w grupie · Dokładność i terminowość · Dobra organizacja pracy Nasz Klient oferuje: · Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku · Umowę o pracę oraz wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji · Szansę na rozwój zawodowy w firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku Osoby spełniające powyższe kryteria oraz zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim z podaniem nr ref.: LW/AK/04 w temacie wiadomości na adres: anna.kucharzewska@gigroup.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych