B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kordynator Sprzedaży Eksportowej

Firma Global Colors Polska S.A zatrudni na stanowisku Kordynator Sprzedaży Eksportowej.
Miejsce pracy:Kedzierzyn-Koźle
Oferta ważna do:2011-02-20
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Global Colors Polska S.A. należąca do międzynarodowej grupy producentów koncentratów oraz dodatków uszlachetniających do tworzyw sztucznych, z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko: KOORDYNATOR SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ Opis stanowiska: Współpraca z klientami, zwiększenie udziału sprzedaży w rynkach zagranicznych. Wymagania: - wyższe wykształcenie; - co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B; - biegła znajomość języka angielskiego oraz dodatkowo niemieckiego bądź rosyjskiego będzie dodatkowym atutem; - dobra znajomość środowiska producentów surowców do tworzyw sztucznych; - samodzielność, inicjatywa i nastawienie na realizację celów; - umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami; - prawo jazdy kat. B; - znajomość branży opakowań z tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem; Oferujemy: - ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku z młodym i kreatywnym zespołem; - możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywanie nowych umiejętności; - niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy; - wyjazdy integracyjne; Oferty w formie pisemnej (list motywacyjny oraz CV w wersji polskiej i angielskiej) należy składać na adres: rekrutacja@globalcolors.pl W tytule proszę dodać: "Oferta pracy RKS" W ofercie prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Global Colors Polska S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 )"