B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Koordynator Narzędziowni

Firma Tworzywa Sztuczne zatrudni na stanowisku Koordynator Narzędziowni.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2011-04-22
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Narzędziownia z lokalizacją w Krakowie, współpracująca z jednym z liderów z branży tworzyw sztucznych w Polsce poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator Narzędziowni/ Konstruktor Form Wtryskowych Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kierowanie pracą narzędziowni podczas nieobecności kierownika narzędziowni, a w szczególności: Nadzór nad wykonywaniem, naprawami oraz przeglądami form wtryskowych do tworzyw termoplastycznych, tworzeniu części zamiennych oraz elementów formujących tworzyw sztucznych, Organizacja i nadzór nad grupą podległych pracowników, Utrzymywanie kosztów funkcjonowania narzędziowni na zaplanowanym poziomie, Wspieranie procesu wdrażania nowych produktów, Utrzymywanie form wtryskowych w gotowości produkcyjnej, Nadzór nad dostępnością i stanem technicznym oprzyrządowania produkcyjnego. WYMAGANIA: Min. 4-letnie doświadczenie w wykonywaniu form wtryskowych, Dobra znajomość konstrukcji i działania form wtryskowych, technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, Umiejętność zarządzania zespołem pracowniczym, motywowania i egzekwowania poleceń, Wykształcenie wyższe techniczne, znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się MS Office, Czynne Prawo Jazdy kat. B. Informujemy, iż po uważnym rozpatrzeniu każdej przesłanej na adres rekrutacjapg@gmail.com aplikacji, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.