B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konsultant Handlowy

Firma PGB HR Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Konsultant Handlowy.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2013-06-12
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, producenta sprzętu sportowego i placów zabaw, poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant handlowy Miejsce pracy: woj.dolnośląskie, Wrocław, Oława Obowiązki: Przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych Prowadzenie negocjacji handlowych Realizacja planów sprzedażowych Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanego produktu oraz obsługa po sprzedażowa Analiza zadań przetargowych Aktywne pozyskiwanie klientów Wymagania: Umiejętność pracy pod presją Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku handlowym , mile widziane w branży Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Prawo jazdy kat. B Oferta firmy: Umowa o pracę Wynagrodzenie stałe + prowizyjne Auto służbowe