B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konsultant

Firma Asten Group Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Konsultant.
Miejsce pracy:Częstochowa
Oferta ważna do:2013-03-22
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe niepełne

Opis stanowiska:

Marka Plastigo, jeden z czołowych dostawców wtryskarek i urządzeń peryferyjnych dla Przetwórców tworzyw sztucznych poszukuje osoby na stanowisko Konsultanta ds. Technicznych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Sprzedaż części zamiennych oraz innych produktów uzupełniających, - Kontrolę stanów magazynowych, - Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji handlowych, - Sprawną komunikację w procesie zamawiania i dostaw towaru, - Nawiązywanie kontaktów handlowych, - Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Partnerami Handlowymi, - Odpowiedni przepływ informacji w Firmie, - Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez uczestnictwo w spotkaniach handlowych, targach, konferencjach itp. Oczekujemy: - Entuzjazmu i pasji w działaniu, - Silnego nastawienia na realizację celów, - Wykształcenia technicznego (preferowana Budowa Maszyn, Mechanika, Przetwórstwo Tworzyw itp.) - Praktycznej znajomości zagadnień technicznych z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych (mile widziane doświadczenie w tym kierunku), - Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, - Komunikatywności, otwartości i wysokiej kultury osobistej, - Sumienności, dokładności i dobrej organizacji pracy własnej, - Czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych. Oferujemy: - Interesującą i perspektywiczną pracę w dynamicznej firmie o silnej pozycji na rynku, - Możliwość współuczestniczenia w budowaniu sukcesu firmy, - Stabilne i atrakcyjne warunki pracy, - Możliwość rozwoju, - Niezbędne narzędzia pracy. Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.