B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konstruktor Elektrotechnik

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Konstruktor Elektrotechnik.
Miejsce pracy:Nowy Tomyśl
Oferta ważna do:2011-12-17
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta, międzynarodowej dużej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko: Konstruktor elektrotechnik nr ref.: KE/ML/1011 Miejsce pracy: Nowy Tomyśl Obowiązki: * Wykonywanie i rozwijanie instalacji elektrycznych; * Udział projektach rozwojowych produktów firmy; * Tworzenie kompletowanie dokumentacji; * Udział we wdrażaniu nowych projektów; * Kontakt z innymi oddziałami firmy; * Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu. Wymagania: * Min. 2 - letnie doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych; * Wykształcenie wyższe - elektrotechnika lub elektryka; * Dobra znajomość języka niemieckiego, ewentualnie angielskiego; * Kreatywność i umiejętność pracy w zespole; Mile widziane: * Doświadczenie w dziale rozwojowym * Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie Oferujemy: * Stabilne warunki zatrudnienia; * Pomoc przy relokacji; * Możliwość rozwoju zawodowego. logo Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl, w treści wpisując nazwę stanowiska/nr referencyjny.