B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konstruktor Elektrotechnik

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Konstruktor Elektrotechnik.
Oferta ważna do:2011-10-04
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) dla jednego ze swoich Klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej- poszukuje osoby na stanowisko: Konstruktor Elektrotechnik Miejsce pracy : Nowy Tomyśl Nr ref: KE/ML/0711 Obowiązki: • Wykonywanie i rozwijanie instalacji elektrycznych; • Udział w projektach rozwojowych produktów firmy; • Tworzenie i kompletowanie dokumentacji; • Udział we wdrażaniu nowych projektów; • Kontakt z innymi oddziałami firmy; • Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu. Wymagania: • Min. 2 - letnie doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych; • Wykształcenie wyższe - elektrotechnika lub elektryka; • Dobra znajomość języka niemieckiego, ewentualnie angielskiego; • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole; Mile widziane: • Doświadczenie w dziale rozwojowym • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie Oferujemy: • Stabilne warunki zatrudnienia; • Pomoc przy relokacji; • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie międzynarodowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv z zakresem obowiązków na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl w treści wpisując nazwę stanowiska/nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.