B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konstruktor

Oferty pracy

Firma BFMM "Polfa" S.A. zatrudni na stanowisku Konstruktor.
Miejsce pracy:Bolesławiec
Oferta ważna do:2007-02-28
Sektor:Badania i Rozwój
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Polfa Bolesławiec S.A. Członek międzynarodowej grupy Gerresheimer Glass GMBH specjalizującej się w produkcji opakowań i systemów aplikacji do leków dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego poszukuje kandydata na stanowisko: Konstruktor Zadania: projektowanie nowych wyrobów, projektowanie form do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, ewidencjonowanie i prowadzenie dystrybucji dokumentacji technicznej, zapewnienie i utrzymanie jakości w realizowanych projektach, wspomaganie procesów zmian i proponowanych inicjatyw. Zadania te wymagają od kandydatów: wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne, mechaniczne lub inne kierunki inżynieryjne, wiedzy z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych popartego doświadczeniem z zakresu projektowania form, znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem wysokiego poziomu umiejętności analitycznych, planowania i organizacji pracy w zespole oraz komunikacji, znajomości programów CAD: Logocad, Pro Engineer.