B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konstruktor

Firma CBSbutler Deutschland zatrudni na stanowisku Konstruktor.
Oferta ważna do:2012-04-06
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Jesteśmy niemieckim oddziałem jednej z najbardziej renomowanych brytyjskich agencji pośrednictwa pracy CBS Butler. Nasza działalność skupia się na szerokim spektrum dyscyplin technicznych, które w pełni zaspokoją wymagania kandydatów wiążących swoją przyszłość z pracą w branży inżynieryjnej oraz produkcyjnej. Naszym klientem jest światowy lider rozwiązań w produkcji i przetwarzaniu poliuretanu. Poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier Budowy Maszyn branża: tworzywa sztuczne miejsce pracy: Kolonia - Niemcy Najważniejsze zadania • Tworzenie / rozwijanie maszyn do obróbki poliuretanu • Obliczanie, justowanie dozowników w maszynach seryjnych jak i na specjalne zamówienia • Wybór i kwalifikacja komponentów do maszyn seryjnych jak i na specjalne zamówienia • Samodzielność w obróbce technicznej projektów klienta • Tworzenie dokumentów technicznych takich jak dokumentacja budowy, dokumentacja bezpieczeństwa, opis techniczny i prezentacje Idealny kandydat posiada • Wykształcenie jako inżynier dyplomowany w budowie maszyn, technik budowy maszyn lub kierunek ściśle związany- z przynajmniej 2 letnim doświadczeniem i wiedzą • Doświadczenie w budowie i konstrukcji maszyn specjalnych / maszyn do tworzyw sztucznych / technika dozowania • doświadczenie w pracy z 3D CAD-System • CoCreate One Space Designer lub PTC Modeling • Wiedza na temat obliczania i ustawiania maszyn do druku i kładzenia przewodów rurowych • Znajomość ustawiania maszyn fluidowych i ich komponentów • Doświadczenie w nowoczesnych metodach ustawiania maszyn np. FEM lub symulacje przepływów • Samodzielność i pewność w kontaktach z klientem • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego/ komunikatywność • Elastyczność, samodzielność i chęć do pracy Oferujemy • Gruntowne przyuczenie do danej linii produkcyjnej • Wymagającą, wszechstronną i odpowiedzialną pracę w otoczeniu międzynarodowym • Interesujące możliwości rozwoju • Atrakcyjne wynagrodzenie • Szybkie decyzje w miłej i kreatywnej atmosferze pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie życiorysów w dwóch kopiach - w języku polskim i niemieckim lub polskim i angielskim; Prosimy również o szczegółowy opis doświadczenia na stanowiskach związanych z wyżej wymienioną ofertą. spaleczny@cbsbutler.de