B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Zmiany

Oferty pracy

Firma MKM Kadry zatrudni na stanowisku Kierownik Zmiany.
Miejsce pracy:Strykow
Oferta ważna do:2011-08-21
Sektor:Gospodarka Magazynowa
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

MKM Kadry to nowoczesna i innowacyjna agencja doradztwa personalnego, zajmująca się szeroko pojętym wachlarzem aspektów dotyczących kapitału ludzkiego. Obecnie dla jednego z naszych Klientów - jednego z liderów branży logistycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:. KIEROWNIK ZMIANY miejsce pracy: Stryków nr ref.: KZ/06/2011 Zakres obowiązków: Zarządzanie podległym personelem Zapewnienie ciągłości pracy na magazynie Kontrola kosztów Dbanie o przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP oraz p.poż Kontakt z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w ramach pełnionych obowiązków Wymagania: Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem magazynu Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem Znajomość przepisów prawa pracy, BHP oraz p.poż Umiejętności analityczne Komunikatywność Umiejętność zarządzania zespołem i podejmowania decyzji Kreatywność oraz inicjatywa Umiejętność pracy pod presją czasu Dyspozycyjność (praca zmianowa) Wykształcenie średnie Dobra znajomość programów MS Office (MS Excel, Word) Znajomość języka obcego oraz uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych będą dodatkowym atutem Oferujemy: Atrakcyjne warunki zatrudnienia w renomowanej, nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku Dużą swobodę działania Pracę w zgranym i młodym zespole, który tworzą wysokiej klasy specjaliści Szkolenia, a także wsparcie przy rozwoju własnego potencjału Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia (CV oraz List Motywacyjny) należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@mkmkadry.pl z dopiskiem nr ref KZ/06/2011. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych" Dz. U. nr 133 poz. 833.