B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Zespołu

Firma Power Media SA zatrudni na stanowisku Kierownik Zespołu.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2009-12-05
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Kierownik Zespołu Projektowego - Opis stanowiska: * prowadzenie zespołu projektowego konstrukcji mechanicznych, w tym planowanie zasobów, definiowanie i delegowanie zadań oraz organizowanie szkoleń zespołu * opieka nad projektem od fazy pomysłu do etapu produkcji masowej * projektowanie złożeń oraz części plastikowych przy użyciu narzędzi do projektowania 3D: Unigraphics i SolidWorks * kontakt z klientami oraz dostawcami firmy * współpraca z partnerami biznesowymi w kraju i za granicą * oferujemy możliwość doskonalenia znajomości języków obcych (angielski, niemiecki) i uczestnictwa w szkoleniach Wymagania: * minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu elementów plastikowych * wykształcenie wyższe (kierunki mechaniczne i pokrewne) * doświadczenie w prowadzeniu zespołu * doskonała wiedza z zakresu projektowania elementów z tworzyw sztucznych oraz procesu produkcji * doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą * doświadczenie w przygotowywaniu projektów związanych z produkcją masową * płynna znajomość języka angielskiego Mile widziane: * znajomość systemu SAP/R3