B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Zarządzający

Firma Personel College BG Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Kierownik Zarządzający.
Miejsce pracy:Poznań
Oferta ważna do:2008-07-27
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

W imieniu naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników na stanowisko: Kierownik Zarządzający Nr ref. KIZ/2305/08T Miejsce pracy: okolice Gorzowa Wlkp (woj. lubuskie) ZADANIA: - Rezultaty osiągane przez firmę, - Współpracę z zagraniczną centralą firmy oraz kierownictwem pozostałych oddziałów na terenie Polski, - Odpowiedzialność za całą operacyjną działalność firmy, - Zarządzanie oraz motywowanie pracowników, - Przygotowywanie dokumentacji dla biura księgowego oraz współpracę z księgowym, - Stworzenie nowego oddziału, - Odpowiedzialność za realizację zamówienia na czas oraz wystawianie faktur, - Realizacja planów rozwojowych oddziału (zwiększenie liczby zatrudnienia). WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższe, - Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, - Doświadczenie w dziedzinie produkcji tekstylnej (zarządzaniu produkcją tekstylną), - Wiedza z zakresu handlu oraz zarządzania produkcją (finanse, prawo pracy, księgowość), - Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz menedżerskie, - Umiejętność realizowania założeń i celów - wysoka samodyscyplina, - Wysokie zdolności organizatorskie. FIRMA OFERUJE: - Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne wynagrodzenie - umowę o pracę, - Dodatkowe narzędzia pracy: telefon, komputer. Personnel College BG Doradztwo Personalne s.c. ul. Bukowska 15/7 A, 60-809 Poznań tel. 61 842 76 29 attn. Maria Stachowiak-Szymańska e-mail: praca.m.stachowiak@perscoll.com.pl Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Informacji udzielamy telefonicznie. Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy dziś i w przyszłości? Wpisz się dodatkowo do naszej bazy danych - http://www.perscoll.com.pl/ankieta/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".