B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Sprzedaży

Firma Asten Group Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Kierownik Sprzedaży.
Miejsce pracy:Częstochowa
Oferta ważna do:2011-12-24
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Marka Plastigo jest jednym z czołowych dostawców wtryskarek i urządzeń peryferyjnych dla przetwórców tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Sprzedaży Miejsce pracy: Częstochowa Obowiązki: - współtworzenie i wdrażanie strategii funkcjonowania handlowej części Pionu - koordynacja pracy zespołu Doradców Klienta - współorganizacja i monitorowanie sprzedaży na terenie całego kraju - budowanie zespołu i motywacja Pracowników podległego Działu - kreowanie długofalowych, silnych relacji z Klientami Firmy - tworzenie raportów i analiz na potrzeby Zarządu współpraca z Dostawcami i Kooperantami - reprezentowanie Firmy AstenGroup Wymagania: - entuzjazm i pasja w działaniu - wykształcenie wyższe - dobra znajomości języka angielskiego - szeroka wiedza z dziedziny sprzedaży, marketingu i ekonomii - udokumentowane sukcesy w rozwoju służb handlowych - umiejętność podejmowania decyzji, planowania strategicznego i ustalania priorytetów - doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w pionach sprzedaży b2b - znajomość branży tworzyw sztucznych i/lub doświadczenie w sprzedaży maszyn lub urządzeń dla przemysłu będzie dodatkowym atutem Oferujemy: - interesująca pracę w Firmie o silnej pozycji na rynku możliwość współuczestniczenia w budowaniu sukcesu Firmy - samodzielność działań - stabilne i korzystne warunki pracy - możliwość rozwoju - niezbędne narzędzia pracy. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny z zawartą w tytule nazwą stanowiska przesyłać prosimy na adres: rekrutacja@astengroup.pl