B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Serwisu

Firma AstenGroup Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Kierownik Serwisu.
Miejsce pracy:Częstochowa
Oferta ważna do:2011-01-31
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Marka Plastigo jest jednym z czołowych dostawców wtryskarek i urządzeń peryferyjnych dla przetwórców tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Serwisu Plastigo. Miejsce pracy: Częstochowa Numer referencyjny: 1701KSP Obowiązki: - koordynacja i organizacja pracy podległego zespołu; - koordynacja sprzedaży usług serwisowych; - tworzenie trwałych relacji z klientami i utrzymywanie kontaktu z kontrahentami; - reprezentowanie Firmy - wykonywanie czynności zawodowych zgodnie z najwyższymi standardami; - przyczynianie się do wzrostu konkurencyjności Serwisu Plastigo; - rozwijanie Działu zgodnie ze strategią Firmy; Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne; - znajomość maszyn lub urządzeń dla przemysłu; - doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników; - komunikatywność, otwartość i wysoka kultura osobista; - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; - praktyka w prowadzeniu samochodu; - znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie ważnym dodatkowym atutem. Oferujemy: - interesująca pracę w Firmie o silnej pozycji na rynku; - możliwość współuczestniczenia w budowaniu sukcesu Firmy; - samodzielność działań; - stabilne i korzystne warunki pracy; - możliwość rozwoju; - niezbędne narzędzia pracy. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres rekrutacja@astengroup.pl do 31.01.2010 w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny.