B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Projektu

Firma Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy APC zatrudni na stanowisku Kierownik Projektu.
Miejsce pracy:Bydgoszcz
Oferta ważna do:2007-08-06
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

KIEROWNIK PROJEKTU (dział inwestycji) KP/07 Klientem Kujawsko-Pomorskiej Agencji Pracy APC jest ZACHEM SA wchodzący w skład Grupy Chemicznej Ciech. W związku z realizacją kilkuletniego ambitnego planu inwestycyjnego poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy w Bydgoszczy na wyżej wymienione stanowisko. Osoby zatrudnione na danym stanowisku będą odpowiedzialne za kierowanie zespołami projektowymi i samodzielną realizację powierzonych zadań inwestycyjnych. Wymagania: - wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne( zarządzanie projektami) - minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, najlepiej w branży przemysłowej w środowisku korporacyjnym - komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferta dla kandydata: - możliwość realizacji ważnych samodzielnych zadań - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - wynagrodzenie adekwatne do powierzonej odpowiedzialności Charakter zatrudnienia umowa o pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym na adres jacek.jozwiak@apc.biz.pl Przepraszamy ale skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.