B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Projektu

Firma Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy zatrudni na stanowisku Kierownik Projektu.
Miejsce pracy:BYDGOSZCZ
Oferta ważna do:2007-08-14
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Klientem Kujawsko-Pomorskiej Agencji Pracy APC jest duże przedsiębiorstwo przemysłowe, należące do najważniejszych w swojej branży. W związku z dużą skalą prowadzonych inwestycji poszukujemy odpowiedniego kandydata do pracy w Bydgoszczy na wyżej wymienione stanowisko. KIEROWNIK PROJEKTU w dziale inwestycji Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie nr ref.: KP/06/2007 ZAKRES OBOWIĄZKÓW Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne zarządzanie powierzonymi projektami inwestycyjnymi oraz remontowymi na terenie Spółki. WYMAGANIA wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 2-letnie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, najlepiej w branży przemysłowej znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym znajomość MS Office, Power Point, MS Project wysoka umiejętność organizacji pracy własnej i innych OFERTA DLA KANDYDATA możliwość realizacji ważnych samodzielnych zadań zatrudnienie w ramach umowy o pracę TRYB ODPOWIEDZI NA OFERTĘ Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym na adres Prosimy o dopisanie w swoim CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)". Adres e-mail: jacek.jozwiak@apc.biz.pl Witryna internetowa Pracodawcy: www.apc.biz.pl www.awansuj.pl