B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Produkcji - Technolog

Firma CAPITAL PLAST zatrudni na stanowisku Kierownik Produkcji - Technolog.
Oferta ważna do:2013-10-29
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Producent tworzyw sztucznych - regranulaty typu LDPE, HDPE, PP poszukuje, zatrudni: KIEROWNIKA PRODUKCJI - TECHNOLOGA Miejsce pracy: okolice Warszawy Wymagane doświadczenie w prowadzeniu zakładu produkcji regranulatów, szerokie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie stałe, - dodatkowe wynagrodzenie premiowe, - zapewniamy niezbędne narzędzia pracy. Poza bieżącym działaniem firmy naszym celem obecnie jest uruchomienie w najbliższym czasie nowego projektu - zakładu produkcji regranulatów, który będzie tworzony w szerszym zespole managerskim, także przy udziale kierownictwa działu produkcji. Zainteresowanych Zapraszamy do składania, przesłania na e-maila ofert, czyli: CV, listu motywacyjnego na adres e-mailowy: tworzywa.pl@gmail.com