B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Produkcji

Firma Work Express Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Kierownik Produkcji.
Miejsce pracy:Katowice
Oferta ważna do:2012-04-30
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Agencja Doradztwa Personalnego Work Express (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 1116 wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego) Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik produkcji (branża tworzyw sztucznych) Zakres obowiązków: • zarządzanie zespołem pracowników • planowanie i nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych, • monitorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych, • nadzór nad infrastrukturą zakładu produkcyjnego, w tym warsztatem form wtryskowych, • odpowiedzialność za jakość pracy, • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz procedur Wymagania: - minimum 3- letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowniczym w branży produkcyjnej - znajomość i doświadczenie w branży tworzyw sztucznych (maszyny, proces) - znajomość norm i standardów jakościowych stosowanych w branży automotive będzie stanowiło dodatkowy atut w rekrutacji Oferujemy: - pracę na terenie firmy z kapitałem zagranicznym - dostawcy na rynku automotive i AGD - pracę na pełny etat, odpowiednie narzędzia pracy, - dużą samodzielność - stabilność zatrudnienia Kontakt: CV prosimy wysyłać na adres: a.nowak@workexpress.pl, w tytule wiadomości podając nr ref.: 121/4/KTHR. Konsultant: +48 501 129 733, Aneta Nowa Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.