B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Produkcji

Firma FOLIE SPOŻYWCZE zatrudni na stanowisku Kierownik Produkcji.
Miejsce pracy:TORUŃ
Oferta ważna do:2014-07-10
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: KIEROWNIK PRODUKCJI - TECHNOLOG Miejsce pracy: Toruń Działając od wielu lat w branży opakowań, obecnie uruchamiając produkcję folii spożywczych z nadrukami i budując zakład produkcyjny poszukujemy odpowiedniej osoby z dużym doświadczeniem w branży opakowań foliowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku na początku będzie odpowiedzialna za doradztwo, wybór i uruchomienie trzech nowych linii produkcyjnych do folii wraz z urządzeniami peryferyjnymi, a następnie za kierowanie zakładem w branży opakowań foliowych - spożywczych. Głównymi zadaniami będą: doradztwo produkcyjne, uruchomienie i prowadzenie oraz nadzór nad produkcją opakowań foliowych, a także zapewnienie i kontrola realizacji planów produkcyjnych, nadzór i kontrola na jakością produkcji, przygotowywanie założeń i procesów technologicznych dla uruchamianych produktów z obszaru opakowań foliowych, odpowiedzialność za technologię procesów produkcyjnych, optymalizacja parametrów pracy maszyn, udział w procesie wdrażania nowych projektów, przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną, wdrażanie usprawnień procesów produkcji, a także optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych i surowców. Od Kandydatów oczekujemy: - minimum 3 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej w obszarze produkcji opakowań foliowych, - duże zdolności w zakresie: analitycznego myślenia, zarządzania personelem, komunikacji wewnętrznej, rozwiązywania konfliktów, pracy pod presją stresu, kontroli realizacji zleconych zadań, - bardzo dobre umiejętności poparte doświadczeniem w zakresie samodzielnego zarządzania przedsięwzięciami, planowania pracy dużych zespołów ludzkich, - kreatywności, dyspozycyjności, pełnego zaangażowania w realizację przedsięwzięć. Budując nowy i duży zakład produkcji opakowań foliowych w Toruniu oferujemy pracę w nowoczesnym, dynamicznie działającym i rozwijającym się zespole współpracowników, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki pracy, w tym warunki finansowe, odpowiednie narzędzia pracy, które przedstawimy podczas rozmów bezpośrednich z kandydatami. Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia aplikacji - CV i listu motywacyjnego na e-maila: pracownicy.folie@gmail.com W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)". Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, których Zaprosimy na spotkanie i rozmowę rekrutacyjną.