B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Produkcji

Firma Octagon Consulting Sp. z o.o.S.k. zatrudni na stanowisku Kierownik Produkcji.
Miejsce pracy:okolice Poznania
Oferta ważna do:2014-05-06
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Nasz Klient to skandynawska firma oferująca produkty techniczne do instalacji przemysłowych w różnych gałęziach przemysłu. Firma dostarcza produkty i usługi najwyższej jakości, oferując również indywidualne rozwiązania. W związku z rozwojem spółki, firma chciałaby zatrudnić doświadczoną osobę na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI Numer referencyjny: 130513 Miejsce pracy: okolice Poznania Idealnym Kandydatem na to stanowisko będzie osoba, która posiada doświadczenie w produkcji krótkoseryjnej i obróbce metali (w tym na maszynach CNC) oraz montażu produktów. Firma dąży do usprawnienia działalności operacyjnej w związku z planowanym rozwojem i uruchomieniem produkcji nowych wyrobów na rynki międzynarodowe. Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie: • Zarządzanie oraz koordynacja działań produkcyjnych i technologicznych • Tworzenie planu produkcji oraz nadzór nad realizacją planów • Projektowanie i wdrażanie działań w zakresie wzrostu wydajności, jakości oraz optymalizacji procesów i kosztów w oparciu o standardy 5S • Optymalizacja procesu produkcji i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju • Planowanie i kontrola budżetu w zakresie produkcji • Współpraca z innymi działami w zakresie opracowywania i wdrażania nowych rozwiązań produkcyjnych Do realizacji tych zadań niezbędne będzie: • Minimum 5 lat doświadczenia z zarządzaniu produkcją o profilu konstrukcyjno-technicznym • Doświadczenie w obróbce metali • Doświadczenie w inicjowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcyjnym • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów technicznych • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, długoterminowego planowania i zarządzania zmianą • Wiedza i praktyka z zakresu Lean Manufacturing i Continuous Improvement • Wyższe wykształcenie techniczne • Dobra znajomość języka angielskiego (min. FCE/B2) • Doświadczenie w pracy w systemie ERP • Prawo jazdy kat. B Oferujemy: • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie • Interesujące i pełne wyzwań zadania • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia aplikacji - CV i listu motywacyjnego w języku angielskim - na adres ewelina.kozlowska@octagonconsulting.pl