B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Produkcji

Oferty pracy

Firma GREEN ONE zatrudni na stanowisku Kierownik Produkcji.
Oferta ważna do:2013-11-30
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Producent tworzyw sztucznych - regranulaty typu LDPE, HDPE, PP poszukuje, zatrudni: KIEROWNIKA PRODUKCJI - TECHNOLOGA Miejsce pracy: okolice Warszawy WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W PRODUKCJI REGRANULATÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH. OFERUJEMY: - po okresie próbnym stała umowa, - atrakcyjne wynagrodzenie stałe, - dodatkowe wynagrodzenie premiowe, - zamiejscowym zapewniamy mieszkanie służbowe, - zapewniamy niezbędne narzędzia pracy. Poza bieżącym działaniem firmy obecnie też naszym celem jest uruchomienie w najbliższym czasie nowego projektu - zakładu produkcji regranulatów, który będzie tworzony w szerszym zespole managerskim, także przy udziale kierownictwa produkcji. Zainteresowanym osobom zapewniamy dyskrecję w rozmowach rekrutacyjnych. Zainteresowane osoby Zapraszamy do składania, przesłania na e-maila, ofert: CV, list motywacyjny na adres e-mailowy: tworzywa.pl@gmail.com