B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Linii Malowania

Firma AG TEST HR - naszym klientem jest międzynarodowa firma branży motoryzacyjnej zatrudni na stanowisku Kierownik Linii Malowania.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2006-04-10
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe niepełne

Opis stanowiska:

Wymagania: - Minimum 4 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z zarządzaniem procesami malowania, lakierowania. Na stanowisku kierowniczym (preferowane). - Wykształcenie wyższe (preferowane: chemia, lakiernictwo, materiałoznawstwo). - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. - Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office). - Znajomość systemów jakości i narzędzi kontroli jakości - Umiejętność kierowania zespołem. -Znajomość systemów produkcji. Obowiązki: - Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego. - Nadzorowanie procesu malowania przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz z zapewnieniem najwyższej jakości. - Udoskonalanie procesu i eliminowanie strat. - Zarządzanie podległymi pracownikami. - Planowanie zakupów. - Współpracę z dostawcami. Oferujemy: - Pracę w międzynarodowym zespole, nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie. - Stabilność zatrudnienia. - Możliwości dalszego rozwoju i klarowną ścieżkę kariery.