B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Inwestycji

Firma Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy APC zatrudni na stanowisku Kierownik Inwestycji.
Miejsce pracy:Bydgoszcz
Oferta ważna do:2007-08-06
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

KIEROWNIK ds. INWESTYCJI KI/07 Klientem APC jest znana firma produkcyjna o profilu przemysłowym. Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie 7-osobowym działem inwestycji i bezpośredni nadzór nad najważniejszymi realizowanymi projektami inwestycyjnymi i remontowymi. Wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane MBA lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami/ inwestycjami minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wysokie umiejętności komunikacyjne dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego Oferta dla kandydata stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę wysokie wynagrodzenie połączone z systemem motywacyjnym Charakter zatrudnienia umowa o pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i cv wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym na adres jacek.jozwiak@apc.biz.pl Przepraszamy, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.