B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Firma EJOT Polska Sp z o.o. zatrudni na stanowisku Kierownik Działu Utrzymania Ruchu.
Miejsce pracy:42-793 CIASNA
Oferta ważna do:2006-06-30
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

EJOT Polska Sp z o.o. (WWW.ejot.de); znany światowy koncern produkcyjny w branżach: - technika mocowań dla budownictwa - technika mocowań dla przemysłu maszynowego - elementy tworzywowe dla przemysłu motoryzacyjnego Wymagania: - wykształcenie wyższe lub średnie techniczne ( Automatyka; Elektronika; Elektrotechnika) - znajomość procesów produkcyjnych opartych o technologię wtrysku - doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu w fabryce, znajomość standardów TQM - zapewnienie prawidłowości działania wtryskarek, urządzeń peryferyjnych; infrastruktury elektrycznej i teletechnicznej poprzez planowanie i działania mające na celu eliminowanie pojawiających się problemów w zakresie utrzymania ciągłości produkcji oraz sprawności parku maszynowego, - planowanie oraz nadzór nad wykonywaniem konserwacji, napraw i przeglądów okresowych planowych i zapobiegawczych oraz doraźnych maszyn i urządzeń w zakresie układów elektronicznych, automatyki i pneumatyki, - Umiejętność programowania sterowników PLC Siemens -mile widziana - znajomość podstawowych zagadnień prawa budowlanego - tworzenie i zarządzanie działem utrzymania ruchu w fabryce - współudział w procesie realizacji i nadzoru inwestycji - umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD, - komunikatywność, dyspozycyjność, inicjatywa, - umiejętność analitycznego myślenia, - wskazana znajomość języka niemieckiego, - znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem, Oferta: EJOT znany niemiecki koncern w związku z rozwojem spółki córki EJOT Polska z ukierunkowaniem na rozwój produkcji dla branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko "Kierownika Działu Utrzymania Ruchu" Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną, stwarzającą możliwości samorealizacji, pracę w młodym zespole i rozwijającej się firmie. Swoim pracownikom stwarzamy możliwości doskonalenia swojej wiedzy praktycznej podczas pobytów szkoleniowych w naszych zagranicznych zakładach produkcyjnych. Wynagrodzenie: Do ustalenia.