Kierownik Działu Produkcji Wyrobów Pikowanych (Nr ref. PO/KDPWP/602/04)

Firma KADRY POLSKIE - Oddział Poznań zatrudni na stanowisku Kierownik Działu Produkcji Wyrobów Pikowanych (Nr ref. PO/KDPWP/602/04).
Oferta ważna do:2006-04-26
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Klient firmy KADRY POLSKIE poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik Działu Produkcji Wyrobów Pikowanych (Nr ref. PO/KDPWP/602/04) Miejsce pracy : Leszno Do obowiązków kandydata będzie należeć : - Koordynacja pracy podległych pracowników - Kontrola oraz kalkulacja kosztów technologii,zużycia i wartości zapasów w produkcji - Nadzór nad bieżącą produkcją Wymagamy od kandydata : - Umiejętność obsługi i ustawiania pikowarek (w tym łańcuszkowych) oraz maszyn do szycia - Doświadczenie minimum trzyletnie w firmie produkcyjnej na tym samym lub podobnym stanowisku - Wykształcenie min. średnie (wyższe techniczne - preferowane włókiennictwo - mile widziane) - Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem - Doskonałe zdolności interpersonalne i organizacyjne - Predyspozycje kierownicze Oferujemy kandydatowi : - Bardzo dobre warunki zatrudnienia - Atrakcyjny system wynagrodzeń - Dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających pracę z zespołem - Służbowe mieszkanie w przypadku zmiany miejsca pracy Aplikacje - CV wraz z listem motywacyjnym - prosimy kierować na adres: KADRY POLSKIE - Oddział Poznań 60-501 Poznań, ul. Kraszewskiego 2 tel. : +48 (61) 662 80 70 faks :+48 (61) 662 80 75 email : cv.poznan@kadry-polskie.pl