B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Działu Produkcji Folii Termokurczliwej

Firma Fuji Seal Poland zatrudni na stanowisku Kierownik Działu Produkcji Folii Termokurczliwej.
Miejsce pracy:Kutno
Oferta ważna do:2006-04-24
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Główne obowiązki: Nadzór na procesem produkcji folii termokurczliwej, przygotowanej do zadruku (rotograwiura, flexo) Szczegółowe analizy procesów produkcyjnych Udział w projektach dotyczących wdrażania Lean Manufacturing Kontrola i nadzór nad odchyleniami procesowymi Rozwiązywanie problemów technologicznych. Wymagania: Wykształcenie co najmniej średnie techniczne Doświadcznie na podobnym stanowisku Umiejętność zarządzania projektem i zespołem Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Energia, kreatywność oraz zorientowanie na cele Dyspozycyjność. Oferujemy: Miesieczne szkolenie za granica - Wlk. Brytania Atrakcyjne warunki zatrudnienia, Możliwość pracy na nowych maszynach, Nowoczesne narzędzia pracy, Możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach Indywidualną ścieżkę kariery. Praca stała w nowo otwieranym zakładzie firmy Fuji Seal w Kutnie. http://www.fujiseal.com