B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Firma Aquafilter Inc. zatrudni na stanowisku Kierownik Działu Kontroli Jakości.
Miejsce pracy:Łódź
Oferta ważna do:2010-02-23
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Międzynarodowa firma, Aquafilter Inc., (www.aquafilter.com ) z siedzibą w Łodzi, zajmująca się sprzedażą instalacji wodnych, a także filtrów domowych, urządzeń przemysłowych do oczyszczania wody, poszukuje kandydata na stanowisko: Kierownik Działu Kontroli Jakości Miejsce pracy: Łódź Nr ref.: AE0126 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - nadzór nad funkcjonowaniem systemu kontroli jakości w procesie produkcji - zapewnienie zgodności wytwarzanych produktów z wymogami klientów - sporządzanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji w zakresie obowiązujących norm jakościowych - tworzenie schematów procesów Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia wyższego (preferowane w zakresie systemów zarządzania jakością) - minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych - znajomość organizacji produkcji; - praktycznej wiedzy z zakresu implementacji norm ISO - komunikatywnej znajomość języka angielskiego - znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel - dyspozycyjności - dokładności i odpowiedzialności - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne wynagrodzenie W tytule maila prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego oraz nazwy stanowiska. CV prosimy wysyłać na: ae@aquafilter.com